Осмокласник от Хуманитарната гимназия в Пловдив е със счупена ръка, след като падна от парапет в коридора на учебното заведение. Според очевидци момчето само е решило да скочи и не е било поdтикнато от никого. От училището ще предприемат мерки, с които да осигурят безопасността на децата.
Соня Киркова – директор на СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“
"Не е подтикнат от никой да скача, няма сключен бас. Сам е решил и това очевидно е една тийнейджърска лудория."
Ученикът е прегледан в болница. Има счупена ръка. Пуснат е за домашно лечение. Момчетата често се правили на герои по подобен начин, разказа охраната.
Стефан Симеонов - охрана
"За първа година идват в голямото училище 8-ми клас и те са малко по-буйнички."
Следващата седмица на учениците ще бъде проведен инструктаж за безопасния им престой в училище.
Започва разширяване на канализационната мрежа в столичния квартал "Горубляне"
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?