От Нова година близо 200 домакинства в Кричим нямат вода в домовете си.
Днес се очаква експерти от регионалното министерство и министерството на енергетиката да се съберат на среща в търсене на решение на проблема. Недостигът на вода в Кричим е от години. Институциите постоянно спорят дали от ВЕЦ-овете край трите язовира в района се изпускат нормални количества вода. От ВиК-Пловдив твърдят, че няма достатъчно вода в река Въча ,затова и техните шахтови кладенци са почти празни. В града се страхуват от появата на зарази.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг