Вероятно откритият вчера мъртъв младеж в столицата е същият, който преби медицинска сестра в "Пирогов", съобщи говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова пред агенция "Фокус". Предполага се, че момчето, което беше прието в Пирогов в неадекватно състояние след употреба на марихуана, се е самоубило часове след инцидента в болницата. Пирпомняме, че, вчера младеж преби сестра и посегна на пациентка. 18-годишният младеж най-вероятно се е хвърлил от втория етаж и е починал на място. Всички данни сочели за самоубийство.
Състоянието на медицинската сестра от "Пирогов" остава сериозно. Жената има мозъчно сътресение и сериозна фрактура на лицето. В момента тя е настанена в Клиниката по неврохирургия на болницата.
Лекарите правят всичко възможно, за да стабилизират състоянието ѝ, след което ще ѝ бъде направена операция.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
При акция в Созопол: Полицията иззе голямо количество райски газ и кокаин
След трусовете във Венецуела: Измеренията на човешката трагедия и хуманитарната криза
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи плакет от ORF на конкурса "Евровизия 2026"