Строителният кран падна вчера следобед върху бензиностанция на бул. "Никола Вапцаров" в София. При инцидента пострадаха кранистът и две жени, които бяха приети в близката болница. Няма опасност за живота им. Кранът е паднал най-вероятно заради човешка грешка. БНТ разполага с кадри от охранителна камера, на които се вижда как кранът се срутва.
Повече за инцидента можете да прочетете ТУК
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван