Германският канцлер Ангела Меркел пристигна в София на работно посещение по покана на министър-председателя Бойко Борисов. При срещата си двамата обсъдиха приоритетите на Българското председателство на Съвета на Европейския съюз, както и актуални политически теми. Гледайте пълния запис на съвместната пресконференция на канцлера Ангела Меркел и премиера Бойко Борисов, която БНТ излъчи на живо.
Полша е домакин на годишната конференция за възстановяването на Украйна, премиерът Радев ще участва
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
На 35 ключови кръстовища в София ще работят новите камери с изкуствен интелект