Факелно шествие по повод 98-годишнината от подписания на 27 ноември 1919 г. Ньойски договор проведе ВМРО тази вечер в столицата.
Шествието, под наслов "Долу Ньой", започна от Паметника на Незнайния воин. Със запалени факли членове и симпатизанти на ВМРО преминаха по централната улица "Раковски", покрай къщата-музей на Иван Вазов, за да стигнат до Лъва-мемориал на Първи и Шести пехотен полк, издигнат отново в градинката на НДК. От ВМРО заявиха, че Ньойският договор е черна страница в българската история.
Иван Ангелов, "Прогресивна България": Бюджетът ще бъде внесен до края на юни, няма да има социални съкращения
Атанас Славов, ДБ: Подслушването на магистрати е начин за овладяване на правосъдната система
ЦИК приключи работата си в мандат 2021-2026 с 10 национални избора и 174 частични вота
Левент Мемиш е назначен за заместник-министър на икономиката, инвестициите и индустрията
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър