Военни моряци от Варна спасиха индонезийски моряк.
Тази сутрин от търговския кораб "Стар Хиперион" са поискали помощ от Морския спасителен координационен център заради болен член на екипажа.
По заповед на командира на Военноморските сили - контраадмирал Митко Петев, веднага е изпратена бързоходна патрулна лодка.
Военeн лекар e установил, че болният има остро възпаление на апендикса и след като е свален от лодката, морякът е транспортиран до спешния център на болница "Света Анна".
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите