Лекарите във Варна продължават да се борят за живота на тежко пострадалите след трагедията в Хитрино. Двама от общо настанените петима във ВМА Варна за в стабилно състояние. Те са получили изгаряния и са пострадали след ударната вълна. Особено тежко е състоянието на млада мъж, който е със сериозна травма на белите дробове, и на жена, която е с 30% изгаряния по цялото тяло. Двамата са на изкуствено дишане. В болница Св. Марина са настанени и две жени на командно дишане. Оставащите 8 души в МБАЛ Шумен са в стабилно състояние, без непосредствена заплаха за живота, каза д-р Атанас Атанасов-изп. директор на МБАЛ - Шумен. Какво е състоянието на ранените, настанени в болници в Шумен и Варна - Петър Дойкински обобщава информацията. Вижте видеото.
Планът за устройството на Борисовата градина ще бъде преработен, съобщиха от общината
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Очаква се прокуратурата да повдигне обвинение на шофьора на тир, причинил тежката катастрофа на АМ "Тракия"
Слънчево време с изолирани следобедни превалявания ще е времето в четвъртък