Какво е свободата на избора и възможността да избереш най-добрия кандидат, платформа, идея - само ден преди местния вот диригентът Йордан Камджалов сподели своето усещане и разбиране за свободата и изборите в интервю с Надя Обретенова.
Йордан Камджалов, диригент: Аз от детските си години не съм вярвал в избора като нещо абсолютно и даже възможно. Винаги съм говорел и продължавам да чакам моя Раковски, моя Алеко Константинов в нашето съвремие, за които да гласувам всеки ден. Няма какво да си правим илюзии и да се избира по-малкото зло. На България й трябва нещо радикално различно - знам, че има хора с такъв потенциал и е въпрос на време те да се появят.
Вижте целия разговор във видеото!
Подготовката за "Евровизия 2027": Бургас и БНТ с пълна подкрепа от държавата за организацията на песенния конкурс
Среща на вицепремиера Иво Христов с кмета на Бургас: Държавата осигурява 20 млн. евро за подготовката за "Евровизия 2027"
Уникално откритие на Перперикон – намериха личния печат на императрица Ирина Комнина
Частично бедствено положение в община Струмяни заради падналите проливни дъждове
Дете е причинило големия пожар в Хасковско, който обхвана 14 хиляди декара