От 21-ви февруари в продължение на няколко дни ще бъде затворен за движение тунелът под Стария град. След последните проверки на съоръженията в Пловдив през миналата седмица стана ясно, че има нужда от ремонт на осветлението. Затова от тази вечер в пeриода от 22:00 до 5:00 часа сутринта трафикът под тунела ще бъде преустановен.
Екипите ще работят по инсталацията и ще подменят всички неработещи осветителни тела. Промяната няма да засегне движението на автобусите от градския транспорт. Паралелно с ремонта изпълнителите ще освежат в по-светли тонове и стените на тунела. За другото съоръжение, което беше инспектирано преди дни, пари за ремонт ще се търсят от Държавната комисия за бедствия и аварии.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си