Тежка верижна катастрофа затвори снощи за часове магистрала "Тракия" между Стара Загора и Нова Загора. За щастие, няма тежко пострадали - четирима са приети в Старозагорската болница.
До инцидента се стигнало, след като самокатастрофирала кола останала в изпреварващата лента. Докато шофьорът се опитвал да сигнализира автомобила си според правилата за движение, в него се врязали още три коли.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема