Жители на Своге и днес излязоха на протест. Те настояват за незабавна ревизия на пътя и реконструиране на завоя, на който стана жестоката кастрофа.
Приключи протестът на жителите на Своге, които се събраха на мястото на тежкия инцидент с автобус, при който загинаха 17 души.
Те се помолиха за загиналите, поднесоха цветя и запалиха свещи в тяхна памет.
Хората настояха участъкът да се ремонтира и да се осигури по-добра видимост от дърветата. Сред присъстващите имаше и такива, които подкрепиха шофьора на автобуса, както и роднини на загиналите.
Исканията ще бъдат внесени утре в отговорните институции. Утре движението отново ще бъде затворено.
Рекорден брой български плажове са с отличие "Син флаг" - какви са критериите?
Планът за устройството на Борисовата градина ще бъде преработен, съобщиха от общината
Опасения за стотици хиляди жертви при мощните земетресения във Венецуела
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Невиждани горещини в Западна Европа: Влакове спират, а училища отменят занятия (СНИМКИ)