ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

007 на Алеята на славата: Даниел Крейг вече има звезда на булевард "Холивуд"

Чете се за: 01:15 мин.
Още
Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Снимка: БГНЕС
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Слушай новината
      00:00
      00:00

      Даниел Крейг получи звезда на Алеята на славата.

      Британецът, който за последен път влезе в ролята на Джеймс Бонд, е най-дълго игралият агент 007 - пет пъти.

      "Не съм вярвал, че ще кажа такова нещо, но за мен е чест да стъпват върху мен по булевард "Холивуд". Ако щастието се измерва с това кой ти прави компания, то да бъда заобиколен от всички тези легенди, ме прави много, много щастлив и ви благодаря!", каза Даниел Крейг.

      Звездата на Крейг се намира до тази на друг знаков актьор, изиграл Бонд - сър Роджър Муур. Мястото не е избрано случайно - адресът е булевард "Холивуд" 7007.

      Последният филм за Даниел Крейг "Смъртта може да почака" тръгна по кината преди седмица и вече оглавява класациите за най-касова продукция.

      След раздялата с образа на Бонд Крейг ще се върне на Бродуей, където участва в шекспировата пиеса Макбет.

      Сн. БГНЕС

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?