114 ден на недоволство срещу правителството и главния прокурор. Малко преди 20:00 часа протестиращите започнаха да се събират на площад "Независимост".
С аплодисменти те поздравиха всички медици, които са на първа линия в борбата срещу коронавируса. Отново припомниха исканията си за незабавна оставка на кабинета и премиера Бойко Борисов, и на главния прокурор Иван Гешев, предсрочни избори, дистанционно и машинно гласуване.
Малко преди 21:00 ч. протестиращите се отправиха на шествие по бул. "Цар. Освободител" до Орлов мост. Около 21:30 ч. част от тях дойдоха пред сградата на БНТ.

Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)