Момче на 14 години е заловено през тази нощ да шофира открадната от него кола, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.
Към 19.30 часа вчера в полицията в Лом е подаден сигнал, че от улица в град Вълчедръм е изчезнал автомобил "Пежо 206" със софийска регистрация. Веднага са започнали издирвателни мероприятия и към 21.20 часа на пътя от Вълчедръм за близкото село Септемврийци въпросният автомобил е бил установен.
За изненада на полицията той бил шофиран от момче на 14 години от Вълчедръм, което признало за кражбата. Колата била с изкривена задна броня.
По случая е образувано досъдебно производство, уточниха от полицейската дирекция в Монтана.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"