17-годишно момче почина в дискотека в Свищов. Окръжната прокуратура във Велико Търново разследва смъртта му.
На 14 декември призори в 04:15 сутринта е подаден сигнал на 112 за колабирало момче в дискотека в Свищов. Екипът на спешна помощ, който пристига на място, откарал младежа в болница в града, където констатират смъртта му. По първоначална информация момчето е отишло в увеселителното заведение към полунощ. Около 03:55 внезапно припада на пода в дискотеката пред погледите на приятелите си. Две са основните версии за смъртта на младежа, по които разследващите работят. Едната е за възможно усложнение заради здравословен проблем, а другата - употреба на субстанции. Разпитани са свидетели, извършени са огледи и аутопсия на тялото. Установено е, че няма данни за физическо съприкосновение между пострадалия и други хора. Взети са проби и са назначени хистологично и токсико-химични изследвания, за да се изясни причината за смъртта. Действията по разследването продължават под ръководството на Окръжна прокуратура – Велико Търново.
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
След задимяване заради пожар: Движението по АМ "Тракия" край Ямбол вече е възстановено
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"