Четирима души са в болница след като 20 годишен шофьор се заби в автобусна спирка във Варна. При ляв завой шофьорът е загубил контрол над колата, занесъл се и се врязал в спирката.

При инцидента са пострадали три жени и един мъж, който е чуждестранен гражданин. Те са откарани в болница "Св. Анна", където в момента ги преглеждат.

След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души