32 отбора взеха участие в международния турнир по минифутбол за аматьори

отбора взеха участие международния турнир минифутбол аматьори
22:54, 16.09.2021
Чете се за: 00:52 мин.

32 отбора от 9 държави взеха участие в международния турнир по минифутбол за аматьори в курорта Албена. Днес стана известен победителят.

Отборът на „Ту Дей ХидроКрес“ от Словакия спечели турнира „Грабни Купата“.

На финала словаците победиха българите от „ДиЕксСи Технолоджи“ с 2:0. Гостите нанесоха решителния удар в началото на второто полувреме. В рамките на две минути се разписаха Томаш Миклуш и Рудолф Белиш след самостоятелен рейд. В мача за трето място отборът на „Лев Инс“ се наложи с 3:0 над „Северозапад Амиго“.

Финалният турнир се организира от Асоциация спорт в свободно време.

Автор: Петър Дойкински

Тодор Михалев се класира за финала на Световната купа по модерен петобой в Анкара
18:47, 19.04.2024
Антонина Зетова: Целта ни е да сме в шестицата, за да играем и на световното първенство догодина
18:30, 19.04.2024
Каспер Рууд е на полуфинал на тенис турнира в Барселона
18:24, 19.04.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Баскетболистките на Рилски спортист спечелиха бронзовите медали в женското първенство на България
18:12, 19.04.2024
Рами Киуан е четвъртфиналист на европейския шампионат по бокс в Белград
18:06, 19.04.2024
Валентина Георгиева завоюва бронзов медал на финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика в Доха
18:04, 19.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.