Децата са консумирали сандвичи с яйце и сирене
48 деца от детска градина "Елица" в Сливен са установени с хранително отравяне.
Едно от децата е в болница на системи, но в стабилно състояние, съобщи директорът на детската градина Надежда Стоянова. От РЗИ са взели проба на персонала и от повърхностите в кухнята, в която се приготвя храната.

Децата са консумирали сандвичи с яйце и сирене. Първите деца съм симптоми са били в групите при 5-6-годишните. В понеделник и вторник са обявени за неприсъствени по възможност на родителите. Във вторник ще излязат резултатите от РЗИ.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг