За 90-та вечер граждани в София изразяват недоволството си срещу управлението на страната. Лошото време и дъждът не възпряха протестиращите и те се събраха на своето традиционно място - площада пред президентството, за да поискат оставките на министър-председателя Бойко Борисов и главния прокурор Иван Гешев. Те настояват също така за предсрочни избори с осъществяване на машинно и дистанционно гласуване.
Движението по булевард "Цар Освободител" е блокирано, но се осъществява спокойно по бул. "Дондуков".
Протестиращите се качиха на своята трибуна и заявиха, че продължават да издирват министър-председателя Бойко Борисов. защото по думите им в последно време успяват да го видят само във фейсбук.
След традиционното шествие протестът приключи на Орлов мост.
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Протестиращи в Габрово настояха за повече сигурност и справедливост след побоя от 19 юни
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?