Александър Лазаров отстъпи на румънец във финала в Русе

лазаров финалист двойки хърватия
Снимка: БФ Тенис
14:34, 19.06.2022
Чете се за: 00:52 мин.

Националът на България за Купа "Дейвис" Александър Лазов се класира на второ място на турнира за мъже от веригата UTR Pro Tennis в Русе.

Състезанието с награден фонд от 20 хиляди долара се проведе на кортовете на Общински тенис комплекс в Русе. Това е пети турнир у нас от веригата за тази година. През 2021 г. България организира 12 турнира от веригата UTR Pro Tennis.

Във финалната среща Александър Лазов отстъпи с 2-6, 1-6 на Теодор Гуича (Румъния). Наградите на призьорите връчиха Иво Пазарджиев, председател на общински съвет Русе и Златомира Стефанова, зам.-кмет на Русе.

Мичели: Не мисля за изпадане от Лигата на нациите, в София ще търсим две задължителни победи
Без дом: Историята на един мъж, който мечтае за работа и свое легло