Българският квалификант загуби от германеца Оскар Морайнг с 4:6, 6:4, 4:6 след малко повече от два часа и половина игра.
Александър Петров отпадна във втория кръг на турнира по тенис на твърда настилка в Шарм Ел Шейх (Египет) с награден фонд 15 хиляди долара.
Българският квалификант загуби от германеца Оскар Морайнг с 4:6, 6:4, 4:6 след малко повече от два часа и половина игра.
22-годишният левичар пропиля аванс от 4:1 в първия сет, но във втория той успя да реализира обрат след изоставане от 2:4 гейма, за да изравни. В решаващата трета част 24-годишният Морайнг направи единствен пробив в седмия гейм, след което удържа аванса си до края.
Така Петров не успя да достигне до първия си четвъртфинал за сезона във веригата на Световната федерация ITF.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?