Бившият №1 в света на тениса се е отдал на голфа след прекратяването на кариерата си.
Бившият №1 в света на тениса, британецът Анди Мъри, спечели турнира по голф BTJA Mike Dickson Golf Day в Хартфордшир.
Състезанието беше посветено на паметта на спортния журналист Майк Диксън, който почина през януари 2024 г. в Мелбърн, докато работеше на Откритото първенство на Австралия.
37-годишният Мъри се зае с голф, след като се оттегли от професионалния тенис това лято. Той отбеляза, че практикува много повече от обикновения човек.
През септември трикратният победител в турнири от Големия шлем игра в Pro-Am в Wentworth, където участваха различни британски звезди. Тогава отборът му зае второ място.
Пьотр Нестеров донесе първата българска победа в основната схема на Чалънджър турнира в Пловдив
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско