Андрей Гълъбинов откри головата си сметка за Реджина

11:47, 30.08.2021
андрей гълъбинов откри головата сметка реджина

Българският нападател Андрей Гълъбинов отбеляза първото си попадение за италианския втородивизионен Реджина, вкарвайки при успеха с 3:2 на неговия тим у дома срещу Тернана.

32-годишният футболист започна срещата като титуляр и успя да се разпише в 65-ата минута, когато беше точен от дузпа.

Срещата обаче ще се запомни с трите червени картона, като първо терена напусна Давиде Агаци от състава на гостите в 32-ата минута.

Макар и с човек по-малко Тернана откри резултата чрез Файети в края на първата част, но Жереми Менез изравни скоро след почивката.

В 59-ата минута обаче французинът беше изгонен за втори жълт картон, възстановявайки численото равенство на терена.

Шест минути по-късно дойде и моментът на Гълъбинов, преди в 69-ата Ригоберто Ривас да отбележи за 3:1 в полза на Реджина.

В 73-ата минута Андрей Гълъбинов бе заменен от Андриано Монталто, малко по-късно Симоне Мацоки оформи крайното 3:2.

В добавеното време на срещата Тернана остана с девет души след изгонването и на Матия Пройети.

Мартин Стоев: Ще дадем всичко от себе си за победа над Италия