Ани Вангелова ще играе за титлата на двойки на турнир по тенис в Еквадор

ани вангелова финал гърция
Снимка: Инстаграм
23:15, 21.04.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Ани Вангелова се класира за финала на двойки на турнира по тенис в Гуаякил (Еквадор) с награден фонд 25 хиляди долара.

Българката и Ноелия Заноти от Испания не излязоха за полуфиналния си мач след отказа на вторите поставени Приска Маделин Нугрохо (Индонезия) и Даниела Висмане (Латвия).

Вчера Вангелова и Заноти постигнаха две победи, след като наложиха над Берта Бонарди и Джазмин Ортенци (Аржентина) с 6:4, 6:1 за 74 минути, след което на четвъртфиналите надделяха над третите в схемата бразилки Ана Кандиото и Ребека Перейра с 5:7, 6:3, 10:6 за 1:41 час.

ПСЖ крачи уверено към титлата във Франция след два гола на Мбапе срещу последния в класирането