Атанас Илиев дебютира със загуба в Серия "Б"

18:10, 18.09.2021
Чете се за: 01:32 мин.
атанас илиев дебютира загуба серия

Българският футболен национал Атанас Илиев изигра своите първи официални минути за новия си клуб Асколи при домакинската загуба с 0:2 от Беневенто.

Така, "кълвачите" допуснаха първо поражение през кампанията, след като до момента имаха три успеха.

За Беневенто пък това беше втора победа през сезона, като и двата гола за момчетата на Фабио Касерта дойдоха преди почивката.

Марко Сау откри резултата след четвърт час игра, а по-малкият брат на Лоренцо Инсиние от Наполи, Роберто вкара за 2:0 в 25-та минута.

В опит да промени развоя на срещата, треньорът на Асколи Андреа Сотил пусна в игра на почивката Атанас Илиев, но за съжаление българинът не помогна на своя тим да избегне поражението.

Другият български нападател в Серия "Б" Андрей Гълъбинов игра 63 минути при успеха на Реджина с 2:1 срещу СПАЛ. Таранът ни бе заменен от Адриано Монталто, който донесе и трите точки за отбора от Калабрия.

Валентин Антов пък остана резерва при домакинското равенство 1:1 на Монца срещу състава на Тернана.

В свят на шампиони: Златното момиче Ерика Зафирова каза "да" на Дейвид Хъдълстоун
Задължителната ваксинация решение ли е на проблема COVID-19?