Атлетико Мадрид приема Севиля, Барселона гостува в Билбао на четвъртфиналите за Купата на Краля

Жирона гостува на Майорка, а Реал Сосиедад на Селта Виго.

атлетико мадрид надви реал нова драма продължения четвъртфиналист купата краля
16:33, 19.01.2024
Чете се за: 01:17 мин.

Отборът на Атлетико Мадрид ще приеме Севиля в четвъртфиналите на турнира за Купата на Краля в Испания, отреди тегленият в петък жребий.

В четвъртък "дюшекчиите" елиминираха актуалния носител на трофея Реал Мадрид след победа с 4:2 и ще продължат похода си към 11-и трофей с домакинство на андалусийци, които отстраниха в предишния етап Хетафе.

Другата много любопитна двойка в четвъртфиналите противопоставя двата най-успешни отбора в надпреварата. 31-кратният победител Барселона гостува на 23-кратния носител на трофея Атлетик Билбао.

Борещият се за шампионската титла в Ла Лига тим на Жирона гостува на Майорка.

Първенецът за 2020 година Реал Сосиедад ще гостува на Селта Виго.

Мачовете от четвъртфиналите за Купата на Краля ще се проведат следващата седмица между 23 и 25 януари.