Атлетико Мадрид стигна до пестелива победа над Севиля и е на полуфинал за Купата на Краля

"Дюшекчиите" се наложиха с 1:0 над андалусииците

Атлетико Мадрид
Снимка: Facebook: Atlético de Madrid
08:09, 26.01.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Атлетико Мадрид се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Краля, след като победи Севиля с минималното 1:0 в среща, играна на стадион "Метрополитано"

Единственото попадение в срещата бе дело на Мемфис Депай, който се появи като резерва в 66-ата минута на мястото на Алваро Мората. С асистенция се отчете Анхел Кореа. Той също влезе като резерва в 66-ата минута.

Успехът на "дюшекчиите" можеше да бъде по-изразителен, но към средата на първото полувреме Антоан Гризман пропусна да се разпише от дузпа.

Така на полуфиналите Атлетико се присъедини към компанията на Атлетик Билбао, Реал Сосиедад и Майорка.