Финалът за шампионата на Стария континент във въпросната възраст е тази вечер
Българският национален отбор за девойки до 18-годишна възраст ще спори за титлата срещу Белгия на финала на европейското първенство, което се провежда в Гърция и Румъния. Това стана факт, след като белгийките отказаха Полша с 3:1 гейма във втория полуфинал в АЛБА Блаж. Припомняме, че в първия полуфинал момичетата на Антонина Зетова оцеляха срещу Италия след 3:2 гейма.
За последно родни волейболистки са играли финал на европейско първенство при подрастващите през 1982 година, когато завършват със среброто.
Финалът между българките и белгийките ще стартира от 19:00 часа тази вечер в зала „Поливалента“, а преди това италианките и полякините ще се срещнат за бронзовите отличия на шампионата на Стария континент за съответната възраст.
България записа първа победа на Балканиадата до 17 години и се класира за полуфиналите
Русия се завръща във Волейболната лига на нациите, България отпада при жените
Гонка с полицията в столичния квартал "Борово", задържан е мъж, у когото са намерени 460 000 евро
Рекорден износ на ток: Парковете с батерии правят България лидер на пазара
И след медицинско заключение: Пак отказаха на Ива Михайлова да се лекува в България