Утре е вторият мач на "лъвовете" от турнира срещу Гърция.
Националният отбор на България по волейбол за юноши до 19 години допусна загуба в първия си мач на Балканиадата в Баня Лука (Босна и Херцеговина).
Воденият от Мирослав Живков отбор отстъпи на Черна гора с 2:3 (20:25, 21:25, 25:23, 25:21, 14:16) в среща от група В на турнира.
Българският състав започна колебливо и отстъпи в първите два гейма, но след това успя да се мобилизира и да изравни за 2:2. В тайбрека "лъвовете" поведоха с 13:7, но не успяха да задържат преднината си и загубиха с 14:16.
Утре е вторият мач на България от турнира срещу Гърция.
Волейболните национали на България под 22 г. записаха нов успех над Португалия
България стартира с убедителен успех на Балканското първенство по волейбол до 18 години
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг