България загуби от Германия плейофа за класиране на четвъртфиналите на еврошапионата по водна топка за юноши

Ватерполистите ни ще играят с Нидерландия за разпределение на местата между 9-то и 12-то.

българия загуби германия плейофа класиране четвъртфиналите еврошапионата водна топка юноши
Снимка:
18:30, 04.09.2024
Чете се за: 00:52 мин.

България допусна поражение в плейофите за класиране на четвъртфиналите на европейското първенство по водна топка за юноши до 19 години (група "D", дивизия 2), което се провежда в Бургас. "Трикольорите" загубиха с с 9:24 (2:5, 3:6, 2:6, 2:7) от тима на Германия.

Със седем попадения за българския тим се отличи Самуил Иванов. По един гол добавиха още Даниел Тотев и Веселин Ганчев.

Германците имаха пълно превъзходство по време на целия двубой в "Арена Парк".

България ще играе за разпределение на местата между 9-то и 12-то на турнира. Съперник на нашите момчета ще бъде Нидерландия. Срещата е в четвъртък, 5 септември от 12:30 ч. и ще бъде предавана пряко по БНТ 3 и на сайта ни.