БНТ получи награди от церемонията "ПР Приз 2021".
Две от тях са за проекта "С БНТ на училище", който спечели първото място в категорията "проект на медия", както и специалната наградата на журито.
Третото място в същата категория "Проект на медия" е за Подкаста на БНТ.
Събитието е организирано от Българското дружество за връзки с обществеността.
"С БНТ на училище" взе и специалната награда на комисията за професионална етика "МеГра", тя е за значима комуникационна кампания , носеща положителна промяна и медийна грамотност.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си