Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е подал сигнал в ГДБОП заради фалшив негов профил в Tелеграм, съобщи Борисов във Фейсбук.
Някой е направил профил в приложението Tелеграм с моя телефонен номер. Профилът е фалшив, нямам Tелеграм и каквито и да е било други приложения, написа той във Фейсбук.
Всички съобщения, които се изпращат в Телеграм с моя номер и от други приложения, са фалшиви, подчертава лидерът на ГЕРБ.
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Премиерът Радев: Нов механизъм за определяне на минималната работна заплата за 2027 г. ще бъде разгледан през август
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?