Пред младежи от ГЕРБ в Пампорово лидерът на партията Бойко Борисов заяви, че това правителство тотално се контролира от президента Румен Радев, който е узурпирал цялата власт. Борисов обяви, че ГЕРБ-СДС категорично няма да подкрепят този кабинет.
"Партията на промяната, както я наричат. Те са няколко партии там. Със странна идеология - с леви мерки, десни политики. Навремето Югославия имаше президент, Тито, който казваше - ляв мигач, а завивам надясно, така кара. Да видим - център-дясно в момента, освен ГЕРБ и СДС, други партии няма. Аз мисля, че самите избиратели на "Да, България" ги наказаха жестоко - имат 6%. Ако това е успех, ако с това и техните министри говорят при над 70% негласували, че хората ги били изпратили да вършат тая работа, пожелавам им успех", заяви Бойко Борисов.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец