Носителят на Купата на Германия за 2021 г. Борусия (Дортмунд) предложи на многобройните си фенове да се ваксинират срещу COVID-19 на клубния стадион "Сигнал Идуна Парк".
От ръководството на "жълто-черните" съобщиха, че искат да помогнат ваксинацията на населението да се извърши възможно най-скоро и в по-големи мащаби в опит да обществото на бъде предпазено от коварния вирус.
В знак на благодарност към феновете, който са се ваксинирали, Борусия ще подари на привържениците си безплатна снимка с втория по значимост трофей в немския футбол.
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?