Ръководството на Ботев (Пловдив) обяви стартирането на дарителска кампания за набирането на финансови средства за спасяването на клуба от фалит.
Вижте официалното обръщение на "канарчетата" на официалния си сайт:
"Уважаеми Ботевисти,
ПФК Ботев Пловдив отвори кампания в най-голямата дарителска платформа HelpKarma, където всеки един привърженик ще може да дари от себе си за спасението на нашия любим Клуб.
Инициативата има за цел да бе закупено задължението към Рент Мениджмънт в размер на 565 хил. лева. Надяваме се всеки от Вас да вземе присърце нашия апел и заедно да оставим Клуба ни чист.
Цялата информация ще може да намерите в кампанията на HelpKarma ".
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
България обяви състава си за Балканиадата по лека атлетика до 18 години в Нове Место
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?