Ботев Пловдив загуби от Легия Варшава с 0:2 в контролна среща, играна в Дубай. Жозуе Пескуейра и Игор Стрзалек бяха точни за победителите на стадион "Джебел Али Спорт Център".
Още в 4-ата минута Димитър Тонев бе изведен очи в очи с вратаря на Легия, но Артур Боруц спаси. В 36-ата минута Жозуе Пескуейра откри резултата с красив удар от ръба на наказателното поле.
След почивката Игор Стрзалек бе изведен сам срещу Георги Аргилашки и оформи крайния резултат.
Следващата контрола на Ботев в Дубай е на 22 януари срещу руския гранд Зенит.
Мястото, където паметта никога не угасва: 9/11 мемориалът в сърцето на Ню Йорк
Шотландия мечтае за исторически пробив срещу Бразилия в решителен сблъсък на Мондиал 2026
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?