Мачът между Ямбол и Левски Лукойл от програмата на 15 кръг на НБЛ, който по програма трябваше да се проведе на 24 януари (понеделник също бе отложен. Причината е карантината на ямболския отбор до 27 януари.
Допълнително ще се определи новата дата за провеждане на двубоя. Това е четвърти пореден отложен мач на ямболския отбор, след като преди това бяха отложени и двубоите с Рилски спортист, Черноморец и Шумен.
Засега в програмата без промяна остават двубоите от 15 кръг насрочени за събота, 22 януари от 18.00 часа: Черно море Тича – Академик (Пловдив) и Спартак (Плевен) – Шумен.
България разгроми Република Северна Македония в контрола преди евроквалификациите
Фенербахче спечели отново титлата в турското баскетболно първенство след драма
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?