ЦСКА победи втория си отбор в контрола в Банско

Възпитаниците на Александър Тунчев завършиха лагера с победа с 6:2.

ЦСКА
Снимка: ПФК ЦСКА
15:50, 07.09.2024

ЦСКА победи с 6:2 състезаващия се във Втора лига ЦСКА II в контролна среща, съобщиха от клуба.

Двубоят се състоя от две полувремена по 35 минути и бе част от заключителната част на лагер-сбора в град Банско.

Тимът на Александър Томаш поведе още в третата минута след гол на Илиан Илиев. Зюмюр Бютучи удвои само две минути по-късно. Момчетата на Владимир Манчев успяха да възстановят равенството с попадения на Марк-Емилио Папазов в 8-ата минута и на Радослав Живков в 10-ата. До края на първата част точни още бяха Джонатан Линдсет и влезлият от резервната скамейка на мястото на Джеймс Ето'о - Улаус Скаршем, правейки резултата 4:2 за ЦСКА.

След почивката Джейсън Локило и Аарон Исека замениха Илиан Илиев и Зюмюр Бютучи, като именно Исека се разписа в 60-та минута. Две минути по-късно Джонатан Линдсет отбеляза второто си попадение в срещата и оформи крайното 6:2.

Гледайте НА ЖИВО по БНТ 3 финала на еврошампионата по водна топка за юноши до 19 год.
19:05, 07.09.2024 (обновена)
Чете се за: 02:05 мин.
България започва срещу Азербайджан на европейското първенство по джудо за младежи и девойки в Талин
18:59, 07.09.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Легендите на Селтик със Стилиян Петров в състава победиха тези на Манчестър Юнайтед с Димитър Бербатов
Чете се за: 02:45 мин.
Стефани Стоева отстъпи пред водачката в схемата на турнир по бадминтон в Любляна
18:20, 07.09.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Илиян Радулов отпадна на полуфиналите на сингъл на турнир по тенис в Мадрид
18:03, 07.09.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Венцеслав Стефанов и Владо Николов в "Арена спорт"
18:00, 07.09.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Илиан Илиев: Надяваме се този мач да е още една стъпка към припознаване на националния отбор от хората
17:38, 07.09.2024
Чете се за: 03:00 мин.
Голове от дузпи оформиха равенството между Фарьорските острови и Северна Македония
17:27, 07.09.2024
Чете се за: 00:50 мин.