ЦСКА с трета победа във волейболното първенство при жените

цска трета победа волейболното първенство жените
Снимка: ВК ЦСКА
17:35, 17.11.2022
Чете се за: 01:25 мин.

Отборът на ЦСКА постигна третата си чиста победа от началото на сезона в женското волейболно първенство. Волейболистките на Юлия Иванова и Тони Зетова надиграха с 3:0 гейма (25:22, 25:20, 25:11) Марица 2022 при визитата си в Пловдив днес. За "червените" това е втори пореден успех, с който те се върнаха на втората позиция в класирането.

"Армейките" имаха затруднения в хода на мача единствено в първия гейм. В него ЦСКА се нуждаеше от малко повече време, докато се ориентира в обстановката и това позволи на домакините да стоят близо в резултата.

Разликата в класите обаче си каза думата и "червените' стигнаха до успех с 25:22. Във втората и третата част обаче ЦСКА доминираше и заслужено се поздрави с победата след 25:20 и 25:11.

В петия кръг ЦСКА ще се изправи срещу Левски в завръщането на вечното дерби. Двубоят е на 25 ноември в зала "Васил Симов" от 16.00 часа.

Филип Филипов: Саша Илич спокойно може да играе в ЦСКА през пролетта