ЦСКА загря за Арда Кърджали с лесна победа над Спортист Своге на "Армията"

цска загря арда кърджали лесна победа спортист своге армията
Снимка: ПФК ЦСКА
21:55, 05.07.2022

Отборът на ЦСКА постигна победа с 2:0 срещу втородивизионния Спортист Своге в последната си проверка преди началото на новия футболен сезон у нас.

„Червените“ откриха резултата в 41-ата минута, когато Тибо Вион центрира балонно в наказателното поле на „шоколадите“, стражът на гостите не успя да хване топката, а от това се възползва Марк-Емилио Папазов, който с глава се разписа.

Десетина минути след началото на втората част съставът на Саша Илич удвои преднината си. Асен Дончев получи топката по десния фланг и центрира в пеналтерията на Спортист Своге, където връхлитащият от втора позиция Маурисио Гарсес „чукна“ топката с тяло и тя влетя в долния ляв ъгъл на стража Василев.

В откриващия кръг на Първа лига „армейците“ са домакини на Арда Кърджали в неделя, 10 юли, от 21.00 часа на стадион „Българска армия“.

В "Денят започва" на 6 юли: Край на частния контрол на "Капитан Андреево". Какво следва?