ЦСКА завърши с победа на предварителния турнир в Бургас

19:39, 16.10.2020
Чете се за: 00:30 мин.
Волейбол

"Червените" се справиха лесно с тима на Тетевен Волей, за да сe настанят на второто място преди по-късно тази вечер да бъде изиграна срещата между домакина Нефтохимик и Дунав.

ЦСКА завърши с победа предварителния турнир от мъжкото първенство по волейбол, който се провежда в Бургас.

Столичани не срещнаха никакви проблеми с Тетевен Волей и победиха с 3:0 (25:13, 25:19, 25:9).

Най-резултатен за "червените" стана Димитър Димитров със 17 точки. За Тетевен с 11 точки се отличи Стефан Иванов.

Сега "армейците" очакват развръзката от двубоя между Нефтохимик и Дунав, за да разберат на кое място ще се подредят в класирането. Към момента бургазлии водят с 2:0 гейма.

В групата в Пазарджик пък Локомотив Пловдив нямаше проблеми с Черно море БАСК и също записа комфортна победа 3:0 (25:11, 25:11, 25:17).

Във втория мач там в момента играят домакините от Хебър и Левски, като "сините" водят за сега с 2:1 в геймовете, а току-що започна четвъртата част.