Според вестник "Марка" бившият футболист е готов да се завърне на терена, макар и не като активен състезател
Бразилецът Дани Алвеш е готов да се завърне във футбола, тъй като очаква обвиненията срещу него за изнасилване да бъдат свалени, написа днес вестник "Марка".
По информация на изданието бившият бранител на Барселона, ПСЖ, Ювентус и редица други отбори смята, че имиджът му ще бъде изчистен напълно, което ще му позволи да се завърне по терените, макар и не в ролята на активен състезател.
Припомняме ви, че на 22 февруари тази година Дани Алвеш бе осъден в Барселона на 4,5 години затвор за изнасилване на момиче в нощен клуб в каталунската столица през 2022 година.
Малко повече от месец по-късно обаче бразилецът беше пуснат под гаранция от 1 милион евро, като стана ясно, че паспортът на бившия футболист ще бъде отнет и той ще трябва да се явява всяка седмица в съда.
Европейските професионални лиги също поискаха промяна във ФИФА: Инфантино вече е неприемлив
Лионел Меси се завърна за Интер Маями, но серията на тима приключи след зрелищно реми с Кълъмбъс
Роберт Левандовски откри головата си сметка в МЛС с дубъл срещу бивш вратар на Лудогорец
КОНКАКАФ поиска промяна във ФИФА и обяви, че няма доверие в ръководството на Джани Инфантино
Военни в Румъния взривиха скално образувание в Дунав за увеличаване на водния поток към АЕЦ „Черна вода“
Огнище на шарка в Благоевградско: Умъртвени са 220 животни в село Тешово