Манчестър Сити продължи контракта с полузащитника Кевин де Бройне. Новото споразумение с белгиеца е до лятото на 2025 г.
Де Бройне премина в Манчестър Сити през 2015 г. от Волфсбург за 76 млн. евро, а преди това игра във Вердер, Челси и Генк.
С "гражданите" той стана два пъти шампион на Англия, Купата на Футболната асоциация, четири пъти Купата на Лигата и два пъти Суперкупата на страната.
Де Бройне е национал на Белгия от 2010 г. През настоящия сезон полузащитникът взе участие в 24 мача от Премиършип, в които вкара пет гола и асистира за 11.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив