Селекционерът на националния футболен отбор на Франция коментира бъдещето си.
Селекционерът на националния футболен отбор на Франция Дидие Дешан говори за бъдещето си в тима. Бившият полузащитник ще напусне поста след края на Мондиал 2026 г.
„Факт е, че получавам повече признание в чужбина, отколкото в собствената си страна. Що се отнася до бъдещето ми, не затварям нито една врата, нито във Франция, нито в чужбина. Имам свободата да избирам. Знам, че ще бъде различно от работата с националния отбор, но все пак ще бъде много добро“, заяви Дешан, цитиран от Le Figaro.
Преди френския национален отбор Дешан е бил треньор на Монако, Ювентус и Олимпик Марсилия.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?