Девойките на България до 18 г. загубиха драматично от Франция на Европейската отборна купа по тенис в Румъния

В четвъртък България ще играе срещу Израел за разпределение на местата от пето до осмо.

16:46, 31.07.2024
Чете се за: 00:40 мин.

Девойките на България до 18 г. допуснаха драматична загуба от Франция с 1:2 победи на турнир от Европейската отборна купа в Румъния.

Нашите момичета може да съжаляват много за поражението. В решаващата среща на двойки Росица Денчева и Йоана Константинова изпуснаха четири мачбола и отстъпиха с 6:7(3), 6:4, 10:12 на Илиев и Павлак. Българките изпуснаха и преднина от 5:2 в първия сет.

На сингъл Росица Денчева разгроми с 6:3, 6:0 Сара Илиев, а Йоана Константинова загуби с 3:6, 3:6 от Павлак.

Така утре България ще играе срещу Израел за разпределение на местата от пето до осмо.

Рекорден осми олимпийски медал за Симон Байлс
18:45, 31.07.2024
Душан Керкез: Не се плашим от Панатинайкос
18:13, 31.07.2024
Чете се за: 02:17 мин.
Иван Любичич подаде оставка като треньор на френския национален отбор по тенис заради лоши резултати
17:50, 31.07.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Адриана Олива донесе олимпийска титла на Гватемала в ловната стрелба
17:47, 31.07.2024
Карлос Алкарас се класира за четвъртфиналите на сингъл на олимпийския тенис турнир в Париж
17:42, 31.07.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Аржентинецът Хосе Торес Хил спечели изненадващо златото в колоезденето БМХ свободен стил в Париж
17:24, 31.07.2024
Чете се за: 02:22 мин.
Най-възрастната състезателка на Игрите в Париж отпадна от турнира по тенис на маса
Чете се за: 02:15 мин.
Баскетболните национали U18 победиха Нидерландия и са на четвъртфинал в Дивизия В на еврошампионата в Скопие
16:54, 31.07.2024