Българките Диа Евтимова и Яна Стоянова се класираха за полуфиналите на двойки на турнира на клей в Куршумлийска баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.
Българките Диа Евтимова и Яна Стоянова се класираха за полуфиналите на двойки на турнира на клей в Куршумлийска баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.
Диа Евтимова и Михаела Байерлова (Чехия), водачки в схемата, победиха с 6:2, 6:3 Клаудия Гаспарович и Лиел Марлийс Ротенщайнер от Австрия.
Яна Стоянова и Никола Даубнерова (Словакия), номер 4 в схемата, се наложиха със 7:5, 6:1 над Андреа Обрадович (Сърбия) и Алиан Зак (Израел).
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?