Четвъртият мач е утре, като тимът на българския национал отново е домакин.
Националът Димитър Димитров и Паленсия поведоха с 2:1 на Обрадойро в четвъртфиналната серия в испанската баскетболна втора дивизия.
Тимът на българина записа драматична победа като домакин със 101:94 (19:21, 27:26, 22:15, 18:24, 15:8) след продължение. Редовното време завърши 86:86.
Димитров завърши срещата с 11 точки, а освен това овладя и 1 борба за 17 минути, започвайки мача от пейката.
Четвъртият двубой от серията е на 25 май, като Паленсия отново е домакин.
България разгроми Република Северна Македония в контрола преди евроквалификациите
Фенербахче спечели отново титлата в турското баскетболно първенство след драма
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)