Доминик Ливакович е възстановен и може да пази за Фенербахче срещу Лудогорец

доминик ливакович възстановен пази фенербахче лудогорец
22:16, 24.10.2023

Хърватският вратар Доминик Ливакович е напълно възстановен от контузията, която го измъчваше и може да бъде на вратата на турския Фенербахче срещу Лудогорец в четвъртък в мача от третия кръг в група "Н" на турнира Лига на конференциите.

Напълно възможно е обаче наставникът на "фенерите" Исмаил Картал да не рискува здравето на своя страж и да му даде почивка в двубоя срещу българския първенец за сметка на някоя друга от опциите си под рамката.

Травмата на Ливакович дойде в хода на срещата среща Хатайспор през уикенда (4:2), след като той се удари в гредата

Хърватският страж направи много силно световно първенство в Катар миналата година и беше свързван с доста клубове из цяла Европа, но в крайна сметка той се присъедини към Фенербахче, който от началото на сезона има 17 победи в 17 мача във всички турнири.

Старши треньорът на турския гранд Исмаил Картал заяви днес пред журналистите, че настроението в отбора е приповдигнато. Футболистите не са получили нито ден почивка и продължават да се подготвят за мача с Лудогорец, но това не се е отразило по никакъв начин в негативен план.