Българите отстъпиха във финала с 5:7, 7:6(5), 3-10 от французите Лука Павлович и Пол Валсеки.
Габриел Донев и Симон Антони Иванов загубиха финала на двойки на турнира на клей в Куршумлийска Баня, Сърбия с награден фонд от 15 000 долара.
Българите отстъпиха във финала с 5:7, 7:6(5), 3-10 от французите Лука Павлович и Пол Валсеки. Срещата продължи 97 минути.
Двамата българи имат по четири титли на двойки в турнирите на ITF, като три от тях спечелиха в тандем.
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Девойките на България до 14 г. завършиха на трето място на турнир от Европейската отборна лятна купа в Румъния
Велислав Велчев отново спечели титлата на Държавното първенство по тенис за хора с увреждания
Стан Вавринка ще изиграе прощалния си мач в тениса в компанията на Федерер, Мъри и Монфис
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк